Reklamacja

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że konsument ma prawo do reklamacji wadliwego towaru w terminie 2 lat od daty zakupu.

1. Wydrukuj i wypełnij formularz reklamacyjny.
2. Zapakuj produkt, do paczki dołącz uzupełniony formularz reklamacyjny.
3. Zaadresuj paczkę na adres:

Daria Selska

ul. Wojska Polskiego 22A
Toruń
87-100Zwrot

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że zwrot bielizny jest możliwy w ciągu 14 dni od momentu odebrania paczki wylącznie w oryginalnym, zapięczętowanym opakowaniu, które nie było otwarte. Zgodnie z art. 38. ust 5 Ustawy o prawach konsumenta prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu. W przypadku otrzymania rozpakowanego produktu skontaktujemy się z Państwem mailowo w celu ustalenia dalszych działań.

Wiemy, że jest to dość surowe, ale to jednak bielizna – pewnie nie chcecie Państwo też dostać od nas bielizny, którą ktoś już miał na sobie. Prosimy o przemyślane zakupy.

Jeżeli jednak zapieczętowane opakowanie nie zostało otwarte prosimy posługiwać się poniższą instrukcją. Prosimy starannie zapakować produkty, aby uniknąć ich uszkodzenia w transporcie. Najlepiej, jeśli można użyć ponownie oryginalnego opakowania. 


1. Wydrukuj i wypełnij formularz zwrotu.

2. Zapakuj produkt, do paczki dołącz uzupełniony formularz zwrotu.
3. Zaadresuj paczkę na adres: 

Daria Selska
ul. Wojska Polskiego 22A
Toruń
87-100

 

Po otrzymaniu zwróconego towaru, zwrot kosztów będzie zrealizowany w ciągu 14 dni, ale postaramy się zrobić to jak najszybciej.


 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl