Wibratory, to doznania, które pokochasz, mając je zawsze na wyciągnięcie ręki

Wibrator jest gadżetem używanym w pojedynkę, ale także do igraszek z naszą drugą połówką. Pojawiają się one jako dodatek także w większych grupach np. wśród swingersów. Jest to ciekawe urozmaicenie zabawy i świetna gra wstępna, gdy pewne schematy stały się rutyną. Na rynku dostępny jest duży wybór różnych modeli w tym: łechtaczkowe, analne, dla par, tyku króliczek czy bardzo realistyczne. Przed pierwszym użyciem warto jednak sprawdzić, jak się nimi posługiwać. Na dobrą sprawę, to jak jazda na rowerze, ale w tym wypadku nie musimy się wywrócić, aby nauczyć się jak korzystać z wibratora.

Wibratory służą paniom do masturbacji i osiągnięcia orgazmu solo. Stanowią także świetne dopełnienie stosunku, gdy partner skończył, a nam brakuje chwili, aby dołączyć do świata dzikiej rozkoszy. Dlatego dzisiaj jest to gadżet, który towarzyszy również parom podczas zabaw w łóżku. Wibratory dla par mają za zadanie rozpieszczanie obojga kochanków i intensyfikację doznań. W ten sposób wprowadzicie dodatkowy element stymulujący, który nie będzie tylko ciekawostką, a narzędziem dającym dużo więcej z każdego stosunku.

Wiemy już, że wibratory mają swoje przeznaczenie i dzielą się na określone kategorie. Różnią się także wyglądem, kolorystyką, wielkością czy funkcjami. Znajdziemy więc modele, które wymagają zaangażowania naszych mięśni, aby sprawić nam przyjemność, ale też takie sterowane pilotem, a nawet aplikacją na smartfonie. Wiele zależy od indywidualnych oczekiwań i preferencji. Wybierając model do zabaw solo lub w duecie mamy pewność, że pozytywne wibracje zaprowadzą nas do krainy rozkoszy.  

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl