do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Strój uczennicy - kto kogo poderwie? Okaże się na zaliczeniu

Stroje erotyczne dla kobiet w klimacie uczelnianym, to jedne z popularniejszych fantazji. Rola doświadczonego nauczyciela, który bierze pod opiekę swoją uczennicę, to frajda dla obojga kochanków. Wyzywające stroje pobudzają wyobraźnię. Króciutkie spódniczki z dopasowaną bielizną i bluzeczki, które ledwie otulają piersi, to świetny pretekst do gry wstępnej. Jeżeli nogi są Twoim atutem, to warto pokusić się o pończochy. Bogato zdobione lub te o dużych oczkach będą idealnie przylegały do nóg, eksponując ich piękno i jednocześnie korespondując ze strojem. Jeżeli chcesz zakryć brzuch, to odpowiedni wydaje się model z gorsetem, który uwypukli inne Twoje walory. W końcu sama najlepiej wiesz, co chcesz pokazać, a co zostawić na później, prawda?

Role zawsze mogą się odwrócić. Pani profesor może zechcieć wezwać niesfornego ucznia do pokoju nauczycielskiego, gdzie wyłuszczy mu wszystkie jego występki. Oczywiście nie ominie go kara, która może okazać się całkiem łagodna, a nawet przyjemna. Delikatnie poprawisz okulary, przeczeszesz dłonią włosy, a następnie pokażesz temu rzezimieszkowi, czym jest prawdziwa dyscyplina (póki nie masz do czynienia z policjantką). W końcu nie możesz sobie pozwolić na niesfornego ucznia. Chyba że zależy Ci na częstszych spotkaniach 1 na 1, co po takiej lekcji może być zrozumiałe.

Niech wyobraźnia zabierze Was w świat fantazji erotycznych. Seks w takim wykonaniu smakuje inaczej. W końcu nawet najlepszy posiłek się znudzi, jeśli jemy go zbyt często. Dlaczego więc nie spróbować łóżkowej miłości w nowej odsłonie? Jeśli Wam zasmakuje, to automatycznie poszerzycie swoje menu i zwyczajnie będzie w czym wybierać.

Kostiumy erotyczne dla kobiet w wariancie uczelnianym, to gratka dla sympatyków klimatów szkolnych. Oczywiście nie każdy musi być doświadczony w tej materii, aby zdecydować się na taki kostium. Jeśli lubicie stroje lub będzie to Wasz "dziewiczy rejs" z tego rodzaju gadżetami, to do dzieła! Nie ma nic lepszego niż wspólne odkrywanie świata, również tego erotycznego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl