Nakładki na penisa. Kiedy rozmiar ma znaczenie? Kiedy chcesz!

Panie fantazjują na temat seksu tak samo często jak mężczyźni. W końcu każdy miewa ochotę na seks, ale zmieniamy jego formę, aby uniknąć nudy. W loterii genetycznej nie zawsze wypadnie nam pokaźny biust lub 20 cm fallus. Zdarza się, że modyfikujemy swoje ciało, aby taki stan osiągnąć. Jednak nie każdy chce ingerować w siebie. W tym miejscu rozwiązaniem będą łatwo dostępne dodatki w postaci nakładki na penisa. Nie chodzi tutaj o samą długość, choć ta też bywa ważna, ale także o dodatkowe wyposażenie tego gadżetu.

Zdrowy związek nie obawia się mówić o swoich potrzebach. Pan może chcieć zobaczyć swoją wybrankę w bodystocking lub stroju uczennicy. Z kolei pani może zechcieć doświadczyć czegoś większego w sobie, nawet w różnych miejscach. Wówczas trzeba stanąć na wysokości zadania i zaopatrzyć się w gadżet, który poza rozmiarem oferuje dodatkowe doznania. Co więcej, niektóre nakładki na penisa nie są wcale większe od członka partnera. Po prostu są uzbrojone w zestaw stymulujący łechtaczkę, ale nie tylko. Dzięki temu wspólnie odkryjecie rozkosz w innym wymiarze.

Nakładki na penisa warto łączyć z lubrykantami lub żelami, aby dodać oliwy do ognia emocji, ale także zabezpieczyć się przed otarciami. Dzięki temu igraszki będą niezapomnianą przyjemnością i chętnie będziecie do nich wracać.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl