do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Masturbatory dla mężczyzn. Chwila relaksu tylko dla siebie

Zdarzają się sytuacje, w których panowie muszą wziąć sprawy w swoje ręce. Jednak z czasem standardowa masturbacja może się znudzić. W zwiększeniu doznań pomogą masturbatory dla mężczyzn. Zabawki imitują usta, pochwę lub anusa, jest więc w czym wybierać. Ponadto modele różnią się także wyglądem i np. ułożeniem warg sromowych. Znajdziemy więc propozycje, które będą stricte odpowiadały naszym preferencjom. Na rynku dostępne są modele, które imitują waginy znanych aktorek porno. Mając swoją faworytę lub kilka ulubionych gwiazd możemy się do nich bardzo zbliżyć.

Odlewy części intymnych dotyczą zarówno waginy, jak i odbytu. W ten sposób mamy dużą swobodę wyboru gadżetu, z którym umilimy sobie czas. Będzie to możliwe dzięki licznym wypustkom, które przyjemnie pobudzają penisa. Masturbator ma kształt latarki, co sprawia, że jest bardzo poręczny, a użyte do produkcji materiały imitują prawdziwą skórę. Przekłada się to na przyjemne doznania, które odczuwamy podczas stosunku z partnerką. Rękawy różnią się długością, która zwykle przekracza 20 cm. Znajdzie się więc miejsce dla Panów, których  natura hojnie obdarzyła.

Zabawę można dodatkowo urozmaicić i wzmocnić doznania poprzez zastosowanie lubrykantów lub żelów. Ich właściwości rozgrzewające lub opóźniające orgazm pozwalają na zabawę według własnych upodobań. Wybierając konkretny model masturbatora warto upewnić się, z jakimi lubrykantami najlepiej współpracuje (z tymi na bazie wody czy silikonowymi). Pozwoli to na zachowanie sprzętu w dobrej kondycji przez długi czas.

W celu zachowania odpowiedniej higieny, po każdym użyciu  rękaw należy umyć w ciepłej wodzie. Najlepiej zostawić go na kilka minut w misce. Nie należy wywracać go na drugą stronę. Grozi to zniszczeniem lub uszkodzeniem, a co za tym idzie trudnościami lub brakiem możliwości korzystania z niego. Gadżet zostawić do wyschnięcia, a następnie najlepiej posypać go specjalnym pudrem, aby materiał imitujący skórę zachował swoje właściwości jak najdłużej.

Zabawa solo z masturbatorem jest przyjemnym doświadczeniem, które przeniesie nas na wyższy poziom doznań. Będziesz zadowolony.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl