do kasy suma: 0,00 zł

Zmysłowa i kusząca, ale też wulgarna i pociągająca.

Taka jest bielizna erotyczna, która podniesie co trzeba, również temperaturę w sypialni. Chcesz go zaskoczyć, a może onieśmielić? Odgrywacie role czy dajecie się ponieść dzikiej rozkoszy i wówczas rządzi wami żywioł? Czasami wystarczy bodystocking, aby diametralnie zmienić atmosferę w sypialni. To igraszka dla zmysłów obojga kochanków.

Drogie Panie, komplet bielizny erotycznej wyeksponuje nasze najlepsze walory. Dzięki temu zyskamy pewność siebie, a partner ucieszy się z takiego miłego gestu. Pożądanie obudzi się w nim od samego patrzenia, bez najmniejszego muśnięcia, bez dotyku dwóch gorących ciał. Każda z pań znajdzie coś, co najbardziej odpowiada jej temperamentowi. Jeżeli jednak zechcesz pokazać rogi lub odegrać rolę, to znajdzie się coś bardziej wyrazistego. W końcu panowie szukających prezentów dla swoich miłości mogą czasami chcieć zostać złapani przez seksowną panią policjantkę. Jeśli jeździmy przepisowo, to o ogień możemy postarać się w sypialni. Damska bielizna erotyczna jest do tego doskonała.

Koszule i koszulki nocne to wygodne ubrania do spania, ale te przeźroczyste nie przyniosą nam szybkiego snu, a zadba o to nasz partner. Czasami możemy prowokować, a do tego świetnie sprawdzą się koronki i damskie majtki erotyczne. Subtelnie prześwitująca koszula z wyraźnie zarysowanymi majteczkami, to wyraźny sygnał do działania. Żaden facet nie przejdzie obojętnie obok takiego zjawiska. Panie z powodzeniem znajdą modele, które idealnie pokreślą walory każdej sylwetki. Gama kolorystyczna, a także duża swoboda wyboru kroju, daje multum możliwości. Możemy więc swoje atuty pokazać na wiele sposobów. Nigdy nie zaznacie nudy.

Czasami bielizna erotyczna kryje w sobie zagadkę, a innym razem jest wyraźnym sygnałem pożądania. Jest to świetny pomysł na ocieplenie atmosfery w sypialni lub po prostu zmianę dotychczasowego klimatu. Jeszcze w innych okolicznościach będzie to dobry sposób na aktywizację jednego lub obojga partnerów. W końcu nuda może wedrzeć się do naszej sypialni niepodziewanie. Bielizna erotyczna jest dobrym antidotum na taką sytuację. Jej wybór i finezja, ale czasami odwaga sprzyjają budowaniu pozytywnych relacji. Dzięki temu wieczory i poranki będziemy witać z przyjemnością na ustach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl