Akcesoria BDSM - dla tych, którzy lubią ostrzejszą zabawę

Za sprawą książek, a później filmów o zdobyczach Greay, seks w wariancie BDSM zyskał na popularności. Skrót wywodzi się od połączenia czterech angielskich słów: bondage, discipline, domination i subbission, co oznacza: związanie, dyscyplinę, dominację i uległość. W trakcie aktu często stosowany jest przymus w stosunku do drugiej osoby. Partnerzy określają swoje role - dominująca (top) i uległa (bottom). Zwykle są one przypisane do partnerów, ale niektóre pary wymieniają się, co również ma swoją nazwę, a mianowicie switches.

Zabawy często polegają na krępowaniu drugiej osoby, a także wymierzaniu jej kar. To, co dla jednych wydaje się dziwne i niezrozumiałe, innym po prostu sprawia przyjemność. Temu rodzajowi stosunku często towarzyszą różnego rodzaju gadżety. Znajdziemy więc biczne, kajdanki, smycze, pejcze, maski na oczy, kneble i wiele więcej. Podczas aktu używa się sznurków, ale także wibratorów i innych gadżetów, które urozmaicają zabawę. Warto pamiętać, żeby przed rozpoczęciem igraszek ustalić granicę, której nie chcecie przekroczyć.

Sadomasochizm, to zlepek dwóch słów. Sadyzmu i masochizmu. Pierwsze odnosi się do odczuwania fizycznej przyjemności z zadawania bólu drugiej osobie. Z kolei drugi termin dotyczy osób, które odczuwają podniecenie seksualne, gdy są uległe, a nawet wykorzystywane, poniżane i muszą się podporządkować podczas zbliżeń. Podczas seksu BDSM przekracza się wiele granic. Jednak dla bezpieczeństwa osób uległych powstał kodeks SSC i RACK. Młodzi adepci tej sztuki kochania powinni zaznajomić się z nimi, zanim postawią pierwsze kroki.

Znając specyfikę stosunku BDSM będziemy chcieli intensyfikować swoje doznania. Mając wyraźne określone granice i zachowując bezpieczeństwo, można pokusić się o wiele gadżetów, które urozmaicą zabawę. W ten sposób każde spotkanie w klimacie BDSM będzie inne i pozwoli wyzwolić naszą wolność seksualną. Czasami, tu gdzie u niektórych kończy się dobry smak, u innych zaczyna się przyjemność. Ważne jednak żeby wszystko robić w zgodzie z sobą.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl